KONST / Litografier / Färglitografi 13442267

nr 1344 2267

Suzanne Nessim

(f. 1944), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 114/160. Motivet: 56x42 cm

Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 18:14:26

Suzanne Nessim

Läs mer om Suzanne Nessim